Drób


Zastosowanie Biomuchy TERRA u DROBIU polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie się lęgną!!!


Posypujemy równomiernie miejsca przy ścianach - tam gdzie wylęgają się muchy.

Pryzma z obornikiem - przy częstrzym sprzątaniu to właśnie na pryzmie z obornikiem rozwijają się ...Zastosowanie Biomuchy TERRA u DROBIU polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie się lęgną!!!


Posypujemy równomiernie miejsca przy ścianach - tam gdzie wylęgają się muchy.

Pryzma z obornikiem - przy częstrzym sprzątaniu to właśnie na pryzmie z obornikiem rozwijają się muchy / z jajek złożonych w oborze i wygarniętych na zewnątrz podczas sprzątania/. Dlatego właśnie tam należy zwalczać muchy.


Biomuchę TERRA stosuje się od wiosny do jesieni w 3-5 dawkach w odstępach 2-3 tyg. w zależności od temperatury i nasilenia występowania much. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując biomuchę na wiosnę, zaraz po pojawieniu się pierwszych much.
DAWKOWANIE: - 1 opakowanie 15.000 szt. na 100 m2 głębokiej ściółki lub pryzmy obornika co 2-3 tyg - 3 dawki - później biomuch sie sama rozmnaża i dziła aż do jesieni.

Więcej >>>

Drób Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów