Konie


Zastosowanie Biomuchy TERRA u KONI polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie sie lęgna!!!


Boksy - tylko selektywnie w miejscach, gdzie w stajni zalega niesprzątana ściółka. W przypadku tradycyjnego utrzymania zwierząt zwalczanie much zaczynamy od zastosowania Biomuch...Zastosowanie Biomuchy TERRA u KONI polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie sie lęgna!!!


Boksy - tylko selektywnie w miejscach, gdzie w stajni zalega niesprzątana ściółka. W przypadku tradycyjnego utrzymania zwierząt zwalczanie much zaczynamy od zastosowania Biomuchy na pryzmie z obornikiembo to tam wylęgają się muchy, które potem przylatują do stajni.

Pryzma z obornikiem - przy tradycyjnej hodowli na ściółce wygarnianej raz dziennie lub raz w tygodni to właśnie na pryzmie z obornikiem rozwijają się muchy / z jajek złożonych w stajni i wygarniętych na zewnątrz podczas sprzątania/. Dlatego właśnie tam należy zwalczać muchy.


Biomuchę TERRA stosuje się od wiosny do jesieni w 3-5 dawkach w odstępach 2-3 tyg. w zależności od temperatury i nasilenia występowania much. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując biomuchę na wiosnę, zaraz po pojawieniu się pierwszych much.
DAWKOWANIE: - 1 opakowanie 15.000 szt. na 100 m2 głębokiej ściółki lub pryzmy obornika co 2-3 tyg - 3 dawki - później biomuch sie sama rozmnaża i dziła aż do jesieni.

Więcej >>>

Konie Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów