Krowy


Zastosowanie Biomuchy TERRA u BYDŁA polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie sie lęgna!!!


Krowy mleczne - tylko selektywnie w miejscach, gdzie w oborze zalega niesprzątana ściółka. W przypadku krów mlecznych zwalczanie much zaczynamy od zastosowania Biomuchy na pryz...Zastosowanie Biomuchy TERRA u BYDŁA polega na zasiedleniu miejsc, w których w normalnych warunkach lęgną sie muchy. Nie tam gdzie muchy widać tylko tam gdzie sie lęgna!!!


Krowy mleczne - tylko selektywnie w miejscach, gdzie w oborze zalega niesprzątana ściółka. W przypadku krów mlecznych zwalczanie much zaczynamy od zastosowania Biomuchy na pryzmie z obornikiem i u cieląt, bo to tam wylęgają się muchy, które potem przylatują do obory.

Cielęta - idealne miejsce wylęgu much i zastosowania biomuchy / rzadsze sprzątanie, pozostałości preparatu mlekozastępczego, słabe trawienie/. Biomuchę rozsypujemy rownomiernie w miejscach suchych i nieudeptywanych przez cielęta.

Opasy - typowe zasiedlenie na głębokiej ściółce. Biomuche wprowadzamy zaraz po wywiezieniu starego obornika przy ścianach w miejscach suchych i nieudeptywanych przez zwierzęta. Miejsca takie łatwo rozpoznać, bo podczas sprzątania widać tam pełno brązowych bobówek much.

Pryzma z obornikiem - przy tradycyjnej hodowli na ściółciółce wygarnianej raz dziennie to właśnie na pryzmie z obornikiem rozwijają sie muchy / z jajek złożonych w oborze i wygarniętych na zewnątrz podczas sprzątania/. Dlatego właśnie tam należy zwalczać muchy by nie było ich w oborze!!!


Biomuchę TERRA stosuje się od wiosny do jesieni w 3-5 dawkach w odstępach 2-3 tyg. w zależności od temperatury i nasilenia występowania much. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując biomuchę na wiosnę, zaraz po pojawieniu się pierwszych much.
DAWKOWANIE: - 1 opakowanie 15.000 szt. na 100 m2 głębokiej ściółki lub pryzmy obornika co 2-3 tyg - 3 dawki - później biomuch sie sama rozmnaża i dziła aż do jesieni.

Więcej >>>

Krowy Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów